sexy clan offical site

seXy Clan offical site =D

  • You are not logged in.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-12-06 20:04:37

fanat1C

Administrator

status hmm
6067197
Call me!
From: z-ne
Registered: 2007-12-03
Posts: 17
Reputation :   
Website

Historia

Czas na wspomnienia




Saus

No wiec tak ^^...Szybujac sobie po MediaMarkcie, szukalem czegos konkretnego na pulkach z grami mialem z poczatku na mysli gre z serii medal of honor. Jednak stwierdzilem ze jest to gra z duzymi wymaganiami spzretowymi i zrezygnowalem z kupna, po chwili natknolem sie na CoD2 bylem szczesliwy ze zakupilem wkoncu jakiegos fpsa i w podskokach ruszylem do domu...
w domu zainstalowalem gre i od razu jak to kazdy ktory nie ma internetu zaczolem ciupac w singla ;p po dosc niedlugim oczekiwaniu mialem neostrade wiec postanowilem zobaczyc co znajduje sie na multiplayerze bardzo mi sie spodobal. Pierwszym moim serwerm byl jakis dm i lagowalem jak cholera xd co dziennie grajac na multiplayerze zaczolem trenowac i starac stawac sie coraz lepszym graczem. Po okolo kilku miesiacach grania w ta gre bylem juz bardzo doswiadczony wiec przeszedlem z all broni na same rifle, zaczolem grac na serwerach min. 56k , T-Rex , HoA.
Po graniu na tamtych serwerach ta gra strasznie mnie wciagnela, wiec staralem sie dolaczyc do jakiegos pro klanu pierwszym z nich byl P.G.O byl to super klan spelniajacy moje wymagania znalazlem w nim spoko klimat i tak sie zaczela moja kariera, w ten sposob poznalem bardzo duzo kumpli ( po P.G.O bylem kilka dni w klanie HoA jednak ten klan juz byl niezywy nie bylo zadnych cw odchodzili gracze ) Po rozpadzie klanu P.G.O bylem dlugo wolnym strzelcem , i pewnego razu jeden z najlepszych kumpli Yapie poprosil mnie oto zebym razem z nim zalozyl klan i tak powstalo VIA jeden z najlepszych klanow. Niestety po okolo miesiacu gracze zaczeli odchodic itp. nie mielismy juz serwera po zdradzie gracza hitziego ( ktory nalezal do via tylko po to abysmy mieli serwa ^^) i tak niestety skonczyl sie zywot klanu. Teraz jestem mianowicie w klanie Faithless i naszym sexy klanie polskim ktory z pomoca najlepszych kumpli stworzylem.. I oto jestem

Pegzz

gdy tylko wyszla cod2 zabralem sie za singla,dosc szybko go przeszedlem i poszolem pewnie nienasycenie .wlonczylem mp i okazalo sie ze wcale nie jestem taki dobry , postanowilem ostro cwiczyc aby wymiatac przez jakis rok gralem aw(wszystkie bronie)glownie na polskich serwach(birdzie i dialogach) ktoregos dnia zobaczylem serwer o nazwie 56k ... tak zaczela sie moje przygoda z riflami od tamtego casu do dzis gram rifle only ,z poczatku wydawalo mi sie to nudne i monotonne ale z czasem polubilem RO po kilku miechach dolonczylem do klanu T-Rex z imieniem KilLaZz PegCoD4druidz..2 sLx Sexy: gralem z nimi krotko, drugim(nie liczac mniejszych) z  klanow w ktorym bylem bylo furiouzZ i wtedy narodzilo sie moje imie Pegazus .dosc dlugo gralem z furious.. klan rozpadl sie z powodow blizej nieznanych nektorzy gracze przeszli w stan nieaktywnosci a inni poprostu odeszli .po upadku 'furios' chcialem szybko dolonczyc do jakiegos klanu glownie byly to klany male i nieznaczace , trzcim duzym klanem bylo TeamGoD z tym klanem gralem chyba najdluzej najpierw 1.0 a potem 1.3 , z klanu odszedlem stosunkowo niedawno klan byl zdruzgotany i po tak dlugim czasie mielismy juz wszyscy siebie dosyc..gdy wyszedl Cod4 postanowilem zostwic cod'a2 teraz jestem w sexy tylko dlatego ze jest to poslki team mam nadzieje ze szybko sie nie rozpadnie.

fanat1C

hmm.. W gre wciagneli mnie kumple (Yelo,Ozzie,Maker). Wszystko zaczelo sie w n20 pierwszy klan i maniakowanie godzinami w coda to bylo w marcu 2007^^.W n20 byla zabawa i duzo smiechu a mniej gry. Chodz to mi nie przeszkadzało^^.Potem moje urodziny kupmle w domu i pomysl na meX no wiec w jedna noc powstalo forum nicki itp. Juz jakas gra chodz malo wygranych.Potem dlugaaaaaaa przerwa i do gry wrucilem pod namowa yelo. W pierwszy dzień dolaczylem do Kamikazze ale tylko na 2 dni bo tyle utrzymal sie klan.
I juz w tradycji u innego kumpla powstal klan 98k najlepszy klan w jakim do tego czasu gralem np wygrana z Bonez miala nas utwierdzic w tym ze bedziemy dobrym klanem. Ale co piekne szybko sie kończy wiec i 98k sie skonczylo. Teraz dzieki moim najbliszym kolega jestem w seXy i mam nadzieje ze to bedzie klan wytrzywaly i jeszcze dlugo w nim pogram i mam nadzieje ze wy tez w nim pogracie dlugiiii czas.
tY m8
bb trzymajcie sie wszyscy
"Niech moc bedzie z wami" (LoL?)buhahahhah

yelo

heY
Moja historia zwiazana z cod2 zaczyna sie od pojawienia sie tej gry na Polskiej scenie ( czyt. przed sklepem ), juz dlugo przed premiera cod2 goscil w moim
domu. Zaczynalem od gry na sniperki - pierwszy raz po wlaczeniu cod2 podlaczylem sie na server only rifle mapa Moscwa, i od tego momentu praktycznie nie rozstawalem
sie z cod2. Na scenie cod2 pojawilem sie pod nickiem madafaka wprowadzony do tego swiata przez kumpli ( pzodro mustaf i barto ), po pewnym okresie gry na snipy
przenioslem sie na all ( tworzac klan FTF ). Na all weps gralem dosc dlugo pod nickiem madafaka, bylem zadowolony z moich uwczesnych osiagniec chodz mimo to chcialem sie szkolic bardziej,
wyznacznikiem mojje gry byl wtedy klan BiH. Pozniej przez dlugi czas nie mialem dostepu do neta i wypadlem z coda, powrocilem po 3 miesiacach zakladajac klan n20 z kumplem z UO, o tym klanie pisal
fanatic wiec ..., nastepnie powstal plan zalozenia mex - tez o tym pisal. Po rozpadzie mex gralem cless , pierwszym klanem po tym byl klan hypno, nastepnie protect (2fast), real,kamikazz3,faithless,98k
na dzien dzisiejszy razzer team. Gram rowniez na 1.3 od czasu do czasu. To by bylo na tyle pozdrawiam wszytkich z ktorymi mialem do czynnienia przez ten caly czas ^^

apoc

Więc tak .Moj historia z Codem 2 zaczyna sie na początku roku.Obesrwowałem jak moi koledzy
Kadash Gloxy i inni grali w coda.Więc zdecydowałem,że też tego spróbuje.Zakupiłem falki do kompa i zacząłem grać .
Na początku moj kolega O$ir$is założył klan z Gloxym.Pograłem pare tygodni i dołączyłem też.Klan był do dupy więc pare tygodni pozniej odszedlem.
Następanie około Lutego zrobiłem przerwę w codzie .
2 część historii zaczyna się na początku wakacji, Gdy na pewnym serwerze zobaczyłem takiego goscia jak .Team*meX~explor .lol
Poznałem tam moich kolegów tj jak FinisH ;p;p.Klan się następnie rozpadł ponieważ lider stracił neta.
W tym czasie grałem dużo na serwerach HoA, T-rex , Fantasy.W owym czasie zdecydowałem że jestem gotowy ;p.Zapytałem Trunksa o dojście do klanu HoA.
Dostałem Triala .Tkwiłem na trialu około 2 tygodnie.Aż wreszcie dołączyłem do niego.Byłem w nim do końca wakacji.Rozegrałem tam wiele cw.Poznałem wielu kolegów .
Aż pewnoego dnia dowiedziałem się że klan upadł .Z niewiadomych przyczyn.W kolejnych tygodniach dołanczałem do noobskich klanów miracle ...
Wiele razy próbowałem dojść do klanu T-Rex.Lecz bardzo mnie nie lubił jego lider Sprangers :x.Leczy gdy poszedł na coda4 liderem w codzie 2 został Flater.
Po kilku minutowej rozmowie doszedłem do niego ;].Pare dni później Saus podsunoł mi pomysł założenia Polskiego klanu.Po paru tygodniach klan ruszył i zaczynamy pwn każdego klanu.Abyśmy byli najlepsi !!!

Masiar


Zaczolem grac w cod2 okolo 1,5 roku temu przez moich kolegów, prawie cała nasza 'osiedlowa banda' zaczela w to grac. Najpierw stworzylismy własny clan PLCL ^.^ potem moje clany to: xpo, drk, lipocrew, diverse, intact.  Potem znudziło mi sie clanowanie i bylem troche wolnym strzelcem ^^      //Koniec.





bY fanat1C


You are my Arsenal,
my only Arsenal,
You make me happy,
when skies are grey,
You'll never know just,
how much I love you,
so please don't take my Arsenal away!

http://img114.imageshack.us/img114/5348/1046563408476076f960025rf2.png

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.therealbleach.pun.pl www.esg.pun.pl www.kpprz.pun.pl www.biologiaszczecin.pun.pl www.lightteam.pun.pl